Bakonyi Barangolás statisztika

 Bakonyi Barangolás 70

 2020.      
Táv:Szint:Szintidő:
69,5 km2045 m18 óra
Résztvevők száma: 45 főNő: 7 fő
Célba érkezők száma: 40 főFérfi: 38 fő
RajtszámNévLakhelyRajtidőCélidőMenetidőTeljesítés
1Bálint FerencVaszar6:3022:3516:0510
35Baranyai ErzsébetBölcske6:2521:3515:101
2Belső JánosPetőháza6:4023:3016:505
40Benyes PéterVeszprém6:2517:2010:552
3Berkenyés GáborSzentgotthárd7:4521:2013:3511
4Bévárdi GáborSiófok7:0019:5012:501
5Bíró BendegúzGyőr6:4023:3016:505
6Boros GáborCegléd6:3022:0015:301
7Czinke LászlóBudapest6:4019:1012:303
9Csényi CsabaAjka7:0519:0512:007
38Csőréné Király EditGyőr6:2520:5014:252
41Dabóczy TamásPápa6:2521:5015:254
12dr. Fekete MiklósMezőszilas7:0521:3514:301
20dr. Marosvölgyi-Szőke LucaMezőszilas7:0521:3514:301
10Fehér JánosZalavár6:3019:5013:201
11Fehér LíviaVámosszabadi6:3022:0015:301
13Gyurasits NorbertGyőrújbarát6:4023:3016:5016
37Hartyányi CsabaSzemenye6:2019:3513:152
14Horvath BenceBécs8:0019:0511:052
46Horváth TiborBalatonboglár7:2022:0514:4511
15Horváth VivienAdásztevel6:3022:3516:051
45Ilyés RóbertBajna7:1017:1010:001
16Jaskó VeronikaNagykanizsa6:3020:5514:253
43Kiss RóbertGyőr6:3022:4016:1013
18Kovács BarnabásSzékesfehérvár6:3018:1511:4511
19Magasházi IldikóBánd7:0519:0512:005
21Mester AttilaAjka7:0519:0512:004
22Módos NorbertPetőháza6:4023:3016:501
23Mógor PéterAdásztevel8:0019:0511:058
24Molnár ViktorSzekszárd6:3019:2512:552
25Nagy ImreJászdózsa6:3020:4014:1010
26Nagy ImreBakonyszombathely6:3521:3515:001
39Nagy RichárdPápa6:2522:3516:106
27Németh IstvánBakonyszentlászló7:00--Feladta
44Németh LászlóSzékesfehérvár6:4022:1515:3510
28Pulay ZoltánPápa6:3022:3516:058
29Schmeidl ZoltánGyőr6:3522:4016:057
47Soós AndrásBudapest7:0221:0914:071
42Szabó DávidKocs6:3018:1011:403
30Szabó FerencBalatonfüred6:4023:2016:4010
31Szabó JánosNyúl6:4023:3016:5012
32Szűcs LeventeAbda6:3019:3513:053
33Tatai LászlóSzékesfehérvár6:3018:1511:457
34Tolnai LászlóGyőrújbarát8:1518:4510:303
36Tóth GyőzőBalatonfüred6:2523:2015:559
2019.
Táv:Szint:Szintidő:
69,5 km2045 m18 óra
Résztvevők száma: 64 főNő: 10 fő
Célba érkezők száma: 59 főFérfi: 54 fő
RajtszámNévLakhelyRajtidőCélidőMenetidőTeljesítés
61Ápelesz MariannSzékesfehérvár7:2021:1513:551
1Bálint FerencVaszar6:4023:1516:359
50Balogh SzabolcsTác6:3518:2011:453
49Belső JánosPetőháza6:3023:2516:554
2Berkenyés GáborSzentgotthárd6:3020:5514:2510
3Bodnár FerencEger6:3019:5513:251
58Cziczer IstvánHelsinki6:5017:4010:502
4Czinke LászlóBudapest6:3018:4512:152
5Csényi CsabaAjka6:3020:0013:306
37Csőréné Király EditGyőr6:3019:2012:501
6Csuka SándorGyőr6:3021:0514:351
7Dervadelin GergelyBudapest6:3019:4513:151
22Dr. Révész ÁdámGöd7:0019:4512:456
8Fileman ZoltánGöd6:3021:2014:501
9Goda KárolyDebrecen6:3021:1014:401
48Gyurasits NorbertGyőrújbarát6:3023:2516:5515
55Hortobágyi IvettBakonybél6:4522:2015:351
60Horváth BenceBécs7:0017:3010:301
64Horváth TiborBalatonboglár7:5022:5015:0010
42Józsa HajnalkaGyőr6:3019:4513:151
12Karácsony TamásVaszar6:3023:1516:452
51Kelemen SándorGyőr6:3020:4514:151
54Kiss IstvánPannonhalma6:3519:0512:308
53Kiss RóbertGyőr6:3522:0015:2512
13Koltai JánosBudapest6:3040-es díjazás
14Kovács BarnabásSzékesfehérvár6:3018:3012:0010
32Kőhegyi GáborBudapest6:3019:4513:151
31Kőszegi IstvánSzigetszentmárton6:3019:5513:251
40Kulics ÁdámVeszprém6:3040-es díjazás
43Lengyel ÁgnesSzékesfehérvár6:3540-es díjazás
47Lipták JózsefNyárád6:3021:4015:104
15Magasházi IldikóBánd6:3019:1512:454
36Mali LászlóPilisszántó6:3020:5514:255
34Mánfai PéterGyőr6:3020:4514:151
38Maxim ImolaSzombathely6:3019:5513:251
39Maxim LászlóSzombathely6:3019:5513:251
52Mester AttilaAjka6:3520:0013:253
16Mihranian DikranNagykovácsi6:3019:1512:451
59Mógor PéterAdásztevel7:0017:3010:307
62Molnár JánosEnese7:1518:1511:001
33Molnár ViktorSzekszárd6:3019:2012:501
17Nagy ImreJászdózsa6:3021:5515:259
56Nagy JánosBudapest6:4520:4013:551
18Nagy RichárdPápa6:3023:1016:405
57Németh LászlóSzékesfehérvár7:0021:3514:359
19Nyakas FerencSzékesfehérvár6:3019:1512:453
41P. Szabó BenceVeszprém6:3040-es díjazás
20Pulay ZoltánPápa6:3023:1016:407
21Puskás BalázsBudapest6:3016:4010:101
63Radó PéterPápa7:3021:4514:151
45Schmeidl ZoltánGyőr6:3021:4515:156
23Stoll ÁrpádBudapest6:3022:2015:502
24Szabó AnitaBudapest6:3021:5015:202
46Szabó DávidKocs6:3019:2012:502
25Szabó MariannCsurgó6:3021:5015:202
26Szeverényi IstvánKecskemét6:3021:4515:151
27Szűcs LeventeAbda6:3019:4513:152
44Tatai LászlóSzékesfehérvár6:3018:4512:156
28Tolnai LászlóGyőrújbarát6:3017:4511:152
29Tóth RékaKörmend6:3020:5014:203
30Várallai MárkSzombathely6:3020:5014:201
35Végh GyulaBokod6:3021:1514:459
2018.
Táv:Szint:Szintidő:
69,5 km2045 m18 óra
Résztvevők száma: 62 főNő: 11 fő
Célba érkezők száma: 44 főFérfi: 51 fő
RajtszámNévLakhelyRajtidőCélidőMenetidőTeljesítés
14Arany SzilviaSzékesfehérvár40-es díjazás
30Bálint FerencVaszar6:3022:2515:558
56Balogh SzabolcsTác7:0520:4513:402
18Bartók TamásBudapest7:150:1016:551
45Bátor FerencSzabadbattyán6:4019:5013:104
9Bedi OrsolyaGyőrújbarát6:5020:0013:101
2Berkenyés GáborSzentgotthárd6:3520:4514:109
16Czinke LászlóBudapest6:3022:2015:501
27Csalló NorbertÁgfalva40-es díjazás
51Cselenkó József IstvánPaks6:4520:4013:554
23Doma Dávid CsabaBalatonalmádi6:3022:2015:501
59Feith AndrásBugyi7:1023:1016:005
37Gyurasits NorbertGyőrújbarát6:400:0017:2014
60Határ CsabaOroszlány40-es díjazás
25Hodossy ValterSzlovákia6:3022:2015:501
47Hoffer-Tóth SándorVeszprém6:4020:3513:551
43Honti GergelySopron6:5022:4515:551
42Honti TamásSopron6:4022:4516:051
41Horváth RolandMezőörs6:4022:2015:401
61Horváth TiborSemjénháza7:2021:4514:259
55Hutyán RóbertGyőrújbarát40-es díjazás
44Jaskó VeronikaNagykanizsa6:5022:2515:352
34Jurasits MárkRádóckölked40-es díjazás
32Karácsony TamásVaszar6:3022:2515:551
39Kincses ZoltánPannonhalma40-es díjazás
36Kiss IstvánPannonhalma6:4020:0013:207
21Kiss LeventeBudapest7:150:1016:551
35Kiss RóbertGyőr6:4021:0514:2511
54Koncsér RenátaPornóapáti7:0021:0514:052
49Kovács BarnabásSzékesfehérvár6:4018:4012:009
26Kulcsár ZoltánSzlovákia6:3022:2015:501
31Mali LászlóPilisszántó6:3022:4516:154
33Mátyás LórántVeszprém6:3020:0013:301
62Mógor PéterAdásztevel7:3017:4510:156
3Nagy ImreNagykovácsi6:5023:2516:358
29Nagy RichárdPápa6:3022:2515:554
50Nagy ZoltánVeszprém7:1020:3513:251
58Németh LászlóSzékesfehérvár7:1020:3513:258
10Opra ZsuzsannaGyőrújbarát6:5020:0013:101
5Posgay ZoltánBudapest6:4523:4517:001
28Pulay ZoltánPápa6:3022:2515:556
57Resszer VikiBudapest7:1520:3513:201
40Samu AnitaMezőörs6:4022:2015:401
17Schillek MártonBudapest7:500:1516:251
20Schmeidl ZoltánGyőr6:4022:2015:405
63Stadler ÁkosVeszprém8:2016:208:004
52Stoll ÁrpádBudapest7:0022:2015:201
1Szabó AnitaBudapest6:4522:2015:351
46Szabó DávidKocs6:4020:3513:551
12Szabó FerencBalatonfüred6:3018:3512:059
38Szabó JánosNyúl6:400:0017:2011
4Szabó MariannCsurgó6:4522:2015:351
24Szalay ZsoltFertőszentmiklós6:4522:2015:352
13Szente GáborSzékesfehérvár40-es díjazás
48Szita RóbertBalatonudvari6:4021:3514:555
11Szucsik AttilaZirc40-es díjazás
8Szűcs LeventeAbda6:4520:3013:451
53Tolnai LászlóGyőrújbarát7:0020:0013:001
6Tóth BenceBudapest7:150:1016:551
15Tóth RékaKörmend6:5022:2015:302
22Végh GyulaBokod6:3020:4514:158
19Vörös KrisztinaBudapest6:5023:2516:351
2017.
Táv:Szint:Szintidő:
70,6 km1845 m18 óra
Résztvevők száma: 55 főNő: 10 fő
Célba érkezők száma: 45 főFérfi: 45 fő
RajtszámNévLakhelyRajtidőCélidőMenetidőTeljesítés
33Bálint FerencVaszar6:3021:4015:107
51Balogh SzabolcsTácFeladta
49Bátor FerencSzékesfehérvár7:0019:0012:003
30Benyes PéterSágvár6:3018:1511:451
18Berkenyés GáborSzentgotthárd6:4021:1514:355
47Bolla GyöngyiKecskemét7:0019:1012:101
1Csényi CsabaAjka6:5020:1513:255
15Dr. Gargya ÉvaBudapest7:0023:1516:151
14Dr. Hegedűs BalázsBugyi6:4522:1015:259
50Dr. Jánoki SzilviaGöd7:0522:2515:201
13Feith AndrásAjka7:5023:5515:054
7Fodor JánosBudapest7:0019:4012:401
10Géher BálintBudapest7:0019:4012:401
2Gombos KálmánSzombathely6:3019:1512:453
3Gombos ZoltánSzombathely6:3019:1512:453
8Gyurasits NorbertGyőrújbarát6:300:0017:3013
40Hirth HelgaDombóvár6:5018:5512:051
9Horthy KrisztiánKörmye7:0516:159:101
53Horváth TiborSemjénháza7:3021:4014:108
34Jaskó VeronikaNagykanizsa6:4521:1514:301
24Kincses ZoltánPannonhalma6:300:0017:301
41Kiss IstvánPannonhalma6:4520:1513:306
44Kiss RóbertGyőr6:4522:1015:2510
36Koppányi ZoltánFertőszentmiklós6:3520:2013:451
21Kordé János MárkNagybaracska7:200:3017:101
35Kovács BarnabásSzékesfehérvár6:3517:3511:008
26Magasházi IldikóBánd6:3019:1512:453
25Mánfai PéterGyőr6:3519:1012:352
48Marok RóbertÜröm6:5517:0510:104
43Mayer GáborGyőrFeladta
46Meretei BalázsKecskemét7:0019:1012:101
12Mester AttilaBudapest6:5020:1513:252
27Mészáros AndrásBalatonakarattya6:3520:2013:452
55Mógor PéterAdásztevel7:3016:459:155
4Nagy ImreJászdózsa6:3020:0013:307
11Nagy Péter TamásBudapest40-es díj
31Nagy RichárdPápa6:3021:4015:103
52Németh LászlóSzékesfehérvár7:2022:2515:057
17Németh TamásKáld30-as díj
5Patai SzabolcsSzombathely7:0023:1516:151
28Plank KárolyVeszprém6:3520:0013:254
32Pulay ZoltánPápa6:3021:4015:105
38Sávoly TamásDunakeszi6:3517:3511:006
29Schmeidl ZoltánGyőr6:3022:1015:404
16Szabó FerencBalatonfüred6:3018:1011.408
23Szabó JánosNyúl6:300:0017:3010
6Szabó Sarolta ÉduaBudapest7:0019:4012:401
37Szalay ZsoltFertőszentmiklós6:3520:2013:451
45Szita RóbertBalatonudvari6:5022:2015:304
54Sztankó BeátaBudapest7:5023:5516:051
42Tóth AndrásTata6:5021:2014:305
39Tóth RajmundTatabánya6:5021:2014:302
19Tóth RékaKörmend6:4521:1514:308
22Végh GyulaBokod6:3020:3014:007
20Wenhardt ZsófiaPogány7:200:3017:101

2018. Bakonyi Barangolás 70

Táv:
69,5 km

Szint:
2045 m

Szintidő:
18 óra

Résztvevők:  62 fő
Célba érkezők:  44 fő

Nő: 11 fő
Férfi: 51 fő

RajtszámNévLakhelyRajtidõCélidõMenetidõTeljesítés
1Szabó AnitaBudapest6:4522:2015:35egyszer
2Berkenyés GáborSzentgotthárd6:3520:4514:10kilencszer
3Nagy ImreNagykovácsi6:5023:2516:35nyolcszor
4Szabó MariannCsurgó6:4522:2015:35egyszer
5Posgay ZoltánBudapest6:4523:4517:00egyszer
6Tóth BenceBudapest7:150:1016:55egyszer
8Szûcs LeventeAbda6:4520:3013:45egyszer
9Bedi OrsolyaGyõrújbarát6:5020:0013:10egyszer
10Opra ZsuzsannaGyõrújbarát6:5020:0013:10egyszer
11Szucsik AttilaZirc40-es díjazás
12Szabó FerencBalatonfüred6:3018:3512:05kilencszer
13Szente GáborSzékesfehérvár40-es díjazás
14Arany SzilviaSzékesfehérvár40-es díjazás
15Tóth RékaKörmend6:5022:2015:30kétszer
16Czinke LászlóBudapest6:3022:2015:50egyszer
17Schillek MártonBudapest7:500:1516:25egyszer
18Bartók TamásBudapest7:150:1016:55egyszer
19Vörös KrisztinaBudapest6:5023:2516:35egyszer
20Schmeidl ZoltánGyõr6:4022:2015:40ötször
21Kiss LeventeBudapest7:150:1016:55egyszer
22Végh GyulaBokod6:3020:4514:15nyolcszor
23Doma Dávid CsabaBalatonalmádi6:3022:2015:50egyszer
24Szalay ZsoltFertõszentmiklós6:4522:2015:35kétszer
25Hodossy ValterSzlovákia6:3022:2015:50egyszer
26Kulcsár ZoltánSzlovákia6:3022:2015:50egyszer
27Csalló NorbertÁgfalva40-es díjazás
28Pulay ZoltánPápa6:3022:2515:55hatszor
29Nagy RichárdPápa6:3022:2515:55négyszer
30Bálint FerencVaszar6:3022:2515:55nyolcszor
31Mali LászlóPilisszántó6:3022:4516:15négyszer
32Karácsony TamásVaszar6:3022:2515:55egyszer
33Mátyás LórántVeszprém6:3020:0013:30egyszer
34Jurasits MárkRádóckölked40-es díjazás
35Kiss RóbertGyõr6:4021:0514:25tizenegyszer
36Kiss IstvánPannonhalma6:4020:0013:20hétszer
37Gyurasits NorbertGyõrújbarát6:400:0017:20tizennégyszer
38Szabó JánosNyúl6:400:0017:20tizenegyszer
39Kincses ZoltánPannonhalma40-es díjazás
40Samu AnitaMezõörs6:4022:2015:40egyszer
41Horváth RolandMezõörs6:4022:2015:40egyszer
42Honti TamásSopron6:4022:4516:05egyszer
43Honti GergelySopron6:5022:4515:55egyszer
44Jaskó VeronikaNagykanizsa6:5022:2515:35kétszer
45Bátor FerencSzabadbattyán6:4019:5013:10négyszer
46Szabó DávidKocs6:4020:3513:55egyszer
47Hoffer-Tóth SándorVeszprém6:4020:3513:55egyszer
48Szita RóbertBalatonudvari6:4021:3514:55ötször
49Kovács BarnabásSzékesfehérvár6:4018:4012:00kilencszer
50Nagy ZoltánVeszprém7:1020:3513:25egyszer
51Cselenkó József IstvánPaks6:4520:4013:55négyszer
52Stoll ÁrpádBudapest7:0022:2015:20egyszer
53Tolnai LászlóGyõrújbarát7:0020:0013:00egyszer
54Koncsér RenátaPornóapáti7:0021:0514:05kétszer
55Hutyán RóbertGyõrújbarát40-es díjazás
56Balogh SzabolcsTác7:0520:4513:40kétszer
57Resszer VikiBudapest7:1520:3513:20egyszer
58Németh LászlóSzékesfehérvár7:1020:3513:25nyolcszor
59Feith AndrásBugyi7:1023:1016:00ötször
60Határ CsabaOroszlány40-es díjazás
61Horváth TiborSemjénháza7:2021:4514:25kilencszer
62Mógor PéterAdásztevel7:3017:4510:15hatszor
63Stadler ÁkosVeszprém8:2016:208:00négyszer

2017. Bakonyi Barangolás 70

Táv:
70,6 km

Szint:
1845 m

Szintidő:
18 óra

Résztvevők: 55 fő
Célba érkezők: 45 fő

Nő: 8 fő
Férfi: 47 fő

RajtszámNévLakhelyRajtidõCélidõMenetidõTeljesítés
33Bálint FerencVaszar6:3021:4015:10hétszer
51Balogh SzabolcsTácFeladta
49Bátor FerencSzékesfehérvár7:0019:0012:00háromszor
30Benyes PéterSágvár6:3018:1511:45egyszer
18Berkenyés GáborSzentgotthárd6:4021:1514:35ötször
47Bolla GyöngyiKecskemét7:0019:1012:10egyszer
1Csényi CsabaAjka6:5020:1513:25ötször
15Dr. Gargya ÉvaBudapest7:0023:1516:15egyszer
14Dr. Hegedûs BalázsBugyi6:4522:1015:25kilencszer
50Dr. Jánoki SzilviaGöd7:0522:2515:20egyszer
13Feith AndrásAjka7:5023:5515:05négyszer
7Fodor JánosBudapest7:0019:4012:40egyszer
10Géher BálintBudapest7:0019:4012:40egyszer
2Gombos KálmánSzombathely6:3019:1512:45háromszor
3Gombos ZoltánSzombathely6:3019:1512:45háromszor
8Gyurasits NorbertGyõrújbarát6:300:0017:30tizenháromszor
40Hirth HelgaDombóvár6:5018:5512:05egyszer
9Horthy KrisztiánKörmye7:0516:159:10egyszer
53Horváth TiborSemjénháza7:3021:4014:10nyolcszor
34Jaskó VeronikaNagykanizsa6:4521:1514:30egyszer
24Kincses ZoltánPannonhalma6:300:0017:30egyszer
41Kiss IstvánPannonhalma6:4520:1513:30hatszor
44Kiss RóbertGyõr6:4522:1015:25tízszer
36Koppányi ZoltánFertõszentmiklós6:3520:2013:45egyszer
21Kordé János MárkNagybaracska7:200:3017:10egyszer
35Kovács BarnabásSzékesfehérvár6:3517:3511:00nyolcszor
26Magasházi IldikóBánd6:3019:1512:45háromszor
25Mánfai PéterGyõr6:3519:1012:35kétszer
48Marok RóbertÜröm6:5517:0510:10négyszer
43Mayer GáborGyõrFeladta
46Meretei BalázsKecskemét7:0019:1012:10egyszer
12Mester AttilaBudapest6:5020:1513:25kétszer
27Mészáros AndrásBalatonakarattya6:3520:2013:45kétszer
55Mógor PéterAdásztevel7:3016:459:15ötször
4Nagy ImreJászdózsa6:3020:0013:30hétszer
11Nagy Péter TamásBudapest40-es díj
31Nagy RichárdPápa6:3021:4015:10háromszor
52Németh LászlóSzékesfehérvár7:2022:2515:05hétszer
17Németh TamásKáld30-as díj
5Patai SzabolcsSzombathely7:0023:1516:15egyszer
28Plank KárolyVeszprém6:3520:0013:25négyszer
32Pulay ZoltánPápa6:3021:4015:10ötször
38Sávoly TamásDunakeszi6:3517:3511:00hatszor
29Schmeidl ZoltánGyõr6:3022:1015:40négyszer
16Szabó FerencBalatonfüred6:3018:1011:40nyolcszor
23Szabó JánosNyúl6:300:0017:30tízszer
6Szabó Sarolta ÉduaBudapest7:0019:4012:40egyszer
37Szalay ZsoltFertõszentmiklós6:3520:2013:45egyszer
45Szita RóbertBalatonudvari6:5022:2015:30négyszer
54Sztankó BeátaBudapest7:5023:5516:05egyszer
42Tóth AndrásTata6:5021:2014:30ötször
39Tóth RajmundTatabánya6:5021:2014:30kétszer
19Tóth RékaKörmend6:4521:1514:30nyolcszor
22Végh GyulaBokod6:3020:3014:00hétszer
20Wenhardt ZsófiaPogány7:200:3017:10egyszer
Scroll Up